Náš příběh

Věříme v hodnoty jako je poctivost, upřímný a dlouhodobý vztah s klientem a partnery, odbornost vyškoleného personálu, chuť učit se novým věcem, být kreativní a ohleduplní k nám samým a našemu okolí. Tyto hodnoty vytvářejí základy naší společnosti. V této souvislosti patří velké poděkování mým kolegům, kteří svojí houževnatostí a pílí drží krok s technologiemi a poskytují našim klientům odborné služby. IT bezpečnosti se věnujeme více jak 17 let a stále je naším koníčkem.
Daniel Haris

Daniel Haris
CEO

Sandro Huber

Sandro Huber
CIO

V roce 2005 jsme se jako zakladatelé společnosti jednohlasně rozhodli, že chceme pomáhat chránit hodnoty, které nám jsou drahé. Každému z nás toto rozhodnutí změnilo pozitivně život a moc vám, našim klientům, děkujeme za všechnu důvěru a podporu v našich snahách.

Naším posláním je sloužit veřejnosti, pomáhat partnerům, zachraňovat společnosti bez rozdílu jejich velikosti. Naše kompetence zabezpečit vaše IT prostředí spočívá v ochraně vašich hodnot před kyberútoky, především s respektem k hodnotám, které dnes a denně aplikujeme skrze naše zaměstnance.

Vytyčili jsme si za hlavní cíl přinášet na český trh nejkvalitnější hardwarové a softwarové nástroje, které nám pomohou naplňovat naše poslání.

„For safety reasons“

Vize

Chceme zabezpečit vaše zařízení, počítače a servery, zkrátka všechno, na čem vám záleží a co budujete celé roky a někdy i celý život. Stavíme jedno z nejbezpečnějších dohledových center na našem trhu. Do roku 2025 chceme být mezi 5 nejlepšími poskytovateli IT bezpečnosti na trhu.

Mise

Naším cílem je, abychom se spolu bavili o kybernetické ochraně v klidu u čaje či kávy, a ne až při čekání na obnovu dat vaší společnosti. Chceme, abyste se mohli plně soustředit na svůj předmět podnikání. Bezpečnost nechte na nás.

Milníky společnosti

2005

Založení společnosti FreeDivision s.r.o.

2006

Poskytujeme bezpečnostní produkty a služby prvním velkým korporacím.

2009

Pokořili jsme prodaných 30.000 licencí bezpečnostního SW.

2017

Překonali jsme obrat 100. mil CZK.

2018

Výrobce Varonis nás označil za nejvíce autonomního a kompetentního partnera v EU.

2020

Spuštění ReaQta cloudu pro naše zákazníky.

2021

Získali jsme certifikaci ISO 27001 a 9001.

2022

Spuštění dohledového centra – ReaQta MDR.

2022

FreeDivision je nejlepší partner ReaQta at IBM Company v regionu EMEA.

Získejte nejnovější zprávy na svůj e-mail.